Маєте питання?  Тисніть сюди!
пн. - пт.: з 9:00 до 18:00
сб. - нд.: вихідні
+38 07 33 88 1313
Зателефонуйте

Зробимо все, щоб заощадити ваш час!

Ознайомтеся з переліком додаткових послуг та обирайте простий шлях планування подорожі чи робочої поїздки. Ми допоможемо вам безболісно пройти етап підготовки документів для отримання візи!

АУДИТ СПРАВИ

Навіщо хвилюватися щодо паперів, якщо ми можемо завчасно провести повний аудит анкети та документів! У разі відмови в наданні візи професійно з’ясуємо причини й допоможемо уникнути помилок наступного разу.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ПОШУК АВІАКВИТКІВ

Бажаєте заощадити свій час? Тоді довірте нам пошук та придбання квитків на літак! Ми знайдемо пропозиції за найкращою ціною і за вашим бажанням пройдемо онлайн реєстрацію на посадку!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ЗАПОВНЕННЯ АНКЕТИ

Вам не доведеться самостійно заповнювати анкету для отримання візи та хвилюватися щодо кожного питання. Це зробимо ми: швидко, без помилок, згідно з вимогами офіцерів!

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

БРОНЮВАННЯ ГОТЕЛЮ

Самостійні пошуки готелю можуть виснажити не менше, ніж інші клопоти, тож пропонуємо вам відпочити та делегувати це завдання нам. Підберемо готель згідно з вашими побажаннями й фінансовими можливостями.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ПЕРЕКЛАД ДОКУМЕНТІВ

Володіти діловою англійською зовсім не обов’язково! Ми перекладемо всі необхідні документи для отримання візи: професійно та без помилок.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ПОШУК ЖИТЛА У ЛОНДОНІ

Якщо ви плануєте довгострокову подорож чи робочу поїздку, і зупинятися в готелі - це занадто, зверніться до нас! Підшукаємо оптимальне житло на будь-який період і бюджет.
ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ
© Copyright 2021 TravelTime. Всі права захищені.